עבודות בדק

התקשרו אלינו

03-5274920

עבודות בדק

לחברת ח.ד. נתב בנייה בע"מ ידע וניסיון רב בכל עבודות הבדק. לקוחותינו נהנים מביצוע שוטף ו/או נקודתי (פתרון או תיקון בעיה) דרך כל ההיבטים: החל מאפיון הליקוי או הבעיה, דרך תכנון העבודה ועד הביצוע המלא של העבודה.

אנו מבצעים עבודות בדק מכל הסוגים:

✔      עבודות איטום

✔      שיקום נזקי רטיבות

✔      עבודות ריצוף

✔      טיח ותיקון סדקים

✔      חיפויים וקרמיקה

✔      איתור ופתרון בעיות מורכבות

תמיכה מלאה לאורך שנת בדק
בהכירנו היטב את צרכי השוק, אנו נותנים מענה מלא, מקיף ושוטף לקבלנים ויזמים במסגרת האחריות של שנת הבדק (אך אנו כאמור גם מבצעים עבודות בדק נפרדות). הניסיון הרב שאנו מביאים במתן מענה לכל תקלות הבניין, מהווה יתרון של ממש בהיותנו מסוגלים להגיע לתוצאה הטובה ביותר במהירות ובעלות מיטבית.

איתור ופתרון בעיות, תיקון ליקויי בנייה
סדק שחוזר שוב ושוב? תופעת רטיבות או נזילה שאינה נפתרת? לחברתנו ניסיון וידע עשיר בהבנה, אפיון ואיתור המקור של בעיות מורכבות.
לאחר גילוי מקור הבעיה, אנו יודעים לתקן את הליקוי במהירות ואפקטיביות, ובכך חוסכים ללקוח כסף וזמן יקר. אנו מתגאים בגישה שלנו "לחשוב מחוץ לקופסה" וביכולתנו לאתר את מקור הבעיה ולתקוף אותה ביעילות, ובכך פותרים לעתים בעיה כרונית מתמשכת שאחרים לא הצליחו לפתור.

הפתרון המושלם והחסכוני ללקוח
הבנתנו העמוקה בתקנים, בחומרים ובמגוון הפתרונות הטכנולוגיים, מעניקה לנו ארסנל כלים רחב שאנו מנצלים לטובת ביצוע מיטבי של כל תיקון – הן מבחינת איכות העבודה, הן מבחינת זמן הביצוע והן מבחינת העלויות. עובדה זו מעניקה ללקוחותינו את השקט הנפשי בידיעה שהם נמצאים בידיים טובות.

אחריות לטיב העבודה, התחייבות לשביעות רצון
מיום הקמתה דוגלת חברת ח.ד. נתב בנייה בע"מ במתן שירות מיטבי ללקוחותיה.
אנו מבצעים כל עבודה – מתמשכת או נקודתית – על הצד הטוב ביותר. אנו פועלים תמיד בשקיפות מלאה מול הלקוח, מתחייבים לעשות הכל על-מנת לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו ונותנים אחריות מלאה לטיב העבודה.

עבודות בדק – בין לקוחותינו
גופים מובילים במשק בחרו בחברתנו בתור הזרוע המבצעת של עבודות הבדק שלהם. בין לקוחותינו ניתו למצוא את דניה סיבוס, תדהר בנייה, אלקטרה, גנדי החזקות ועוד.