איטום מבנים

התקשרו אלינו

03-5274920

איטום מבנים

לחברת ח.ד. נתב בנייה בע"מ מומחיות מיוחדת בתחום האיטום. אנו משרתים הן את המגזר המסחרי (קבלנים ויזמים) והן את השוק הפרטי, ונותנים מענה מגוון למבנים חדשים וישנים מכל סוג (בתים פרטיים, מבני תעשייה, מחסנים, מפעלים ועוד).  

איתור נזילות ופתרונות איטום מלאים
עם השנים רכשנו מוניטין רב בתחום האיטום, ויעידו על כך לקוחותינו שנהנים מביצוע מושלם ותוצאה יבשה לאורך זמן, ללא תקלות חוזרות וללא צורך לתקן שוב.
אנו מתייחסים לעולם האיטום כאל מערכת מלאה, ולכן הביצוע כולל תכנון קפדני, בחירת הפתרון המתאים ויישום מיטבי של הפתרון תוך שימוש בחומרים הנכונים לכל פרויקט.

איטום מבנים – ביצוע כל העבודות בתחום

✔      איטום גגות ומרפסות

✔      איטום תקרות חניונים

✔      איטום חדרים טכניים

✔      איטום מעליות

 

✔      איטום מקלטים ומרתפים

✔      איטום תפרים: חדרי רחצה ועוד

✔      איטום קירות וגדרות

✔      איטום ויטרינות ומשטחים

 

שימוש בחומרים מתקדמים
ביטומן, יריעות איטום, חומרים למריחה, צבעים אוטמים ועוד – קיימים פתרונות וחומרים רבים בעולם האיטום, לכל אחד מהם תכונות ויתרונות שונים, ולפיכך כל חומר מתאים לעבודה אחרת.
חברתנו מציגה הבנה עמוקה בכימיה של עולם האיטום, ונמצאת תמיד עם "אצבע על הדופק" בכל הנוגע לפיתוחים הטכנולוגיים בתחום. והגישה המלווה אותנו היא לבחור תמיד את החומר המתאים והיעיל ביותר לכל עבודה או פרויקט.

מובילות טכנולוגית – אחריות בביצוע
כבר שנים רבות שאנו "חיים ונושמים" את עולם האיטום ובקיאים בכל החידושים הטכנולוגיים בתחום. הבנתנו הרחבה במגוון הדיסציפלינות והמקצועות סביב אתגרי האיטום, וכן יכולתנו לבחור תמיד את הפיתרון המיטבי לכל בעיה – כל אלה מאפשרים לנו להבטיח ביצוע איכותי עם תוצאה ברת-קיימא לשנים רבות, לשביעות רצון לקוחותינו, הן בשוק הפרטי והן במסחרי.